sobota, 29 grudnia 2012

11 inspirująca Techniki fotografii portretowej


1. PHOTOSHOP:

Jeśli jesteś dobry z post-processing i manipulacji, używaj go na swoją korzyść.Poszalej z korektą, spróbuj nowych technik programu Photoshop , a może nawet złożonych obrazów :P np:

147 z 365 - po prostu dandy


2. TEXTURa:

Jeśli faktury są dużą częścią obiektu, sprawiają, że wyróżnia się uczyni go oczywistym. Dopasowanie się tekstur między obiektem i tłem. Można nawet spróbować teksturować całe zdjęcie o dodatkowe uderzenia.


Piękne stare pani z Darap (Sikkim) miejscowości

3. PRZEEKSPONOWAĆ


Dzięki jasności lub dokonań High-key obraz sprawia ​​wrażenie miłego miękkiego portretu z lekkim uczuciem przewiewnego. Kolejną zaletą zdjęć wysoko kluczowych jest to, że mniejsze szczegóły i wady są przepalone a,  obraz wygląda na dużo gładszy. :)

Latać

4. NIE DOŚWIETlić 


Dominuje ciemność lub niska tonacja, obraz będzie naturalnie przyciągał oczy na lżejszych części. Te mają zwykle grittier.


Era nata racchiusa in un Raggio di Sole

5. Podświetlenie

Świeci włosy jak szalony kiedy jest podświetlany, więc jeśli włosów jest duża część fotografowanego obiektu sprawiają, że wyróżniają się poprzez umieszczenie obiektu pomiędzy tobą a źródłem światła. :D


W swoim miejscu

6. Posing 


Szaleją z pozą i pozycjonowaniem - dodatkowe punkty, jeśli wygląda to na niewygodne.Nie tylko stwarza, ale także z własnej pozycji - trzeba strzelać foty z różnych kątów w celu osiągnięcia różnych wpływów.

Naga prawda, Dzień 4: Czy można pracować Harder

7. KULTURA


Przechwytywanie kultury lokalnej- co przyziemne dla Ciebie normalne a, egzotyczne dla nas.Kultura jest wszędzie, nawet w swoim własnym mieście. Tylko odwiedzasz inne kraje - jakie rzeczy będzie wtedy wydają się bardziej interesujące dla ciebie?


Mój przyjaciel Babu

8. Reflekcje


Korzystasz z różnych powierzchni, aby dodać ten dodatkowy wymiar - szyby, lustra, i woda są bardzo dobrymi powierzchniami lustrzanymi, które dają różne wyniki i teksturę.


Masz duszę

9. Cienie

Dodanie cienia jest  ważną częścią obrazu. Czasami może być nawet bardziej widoczne niż w rzeczywistości.

Lucha Libre

10. ZBLIŻYĆ SIĘ


Nie ma reguły na kadrowanie przez większość twarzy obiektu. To przyciąga więcej uwagi do części, które pozostały w ramce.

[Gorące] Trzydziestokilkuletnia

11. KOLORY

Użyj żywe i kontrastujące kolory, aby zwrócić uwagę na części obiektu. To może być makijaż, odzież, akcesoria, czy cokolwiek innego co można dostać w swoje ręce.

flip0038


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz!