wtorek, 2 września 2014

First day in new school.

Hej!
A więc stres już minął... I za pewne nie tylko mi. Wczoraj na apelu mieliśmy przydział do klas, ponieważ utworzyły się dwie wojskowe. Muszę przyznać, że jak po tej całej paradzie poszliśmy ze swoim wychowawcą do klasy, to cała nasza klasa nie wyglądała  mi na wojskową. Dopiero dzisiaj jak się trochę lepiej poznaliśmy mogę powiedzieć, że to będzie zajebista klasa. Nie znamy się jeszcze wszyscy dokładnie, a ani nawet nie pamiętamy swoich imion i nazwisk, ale jedno jest pewne- zapowiada się dość ciekawie, skoro w pierwszy dzień już na niektórych lekcjach było dość zabawnie. Nauczyciele wydają się być na prawdę w porządku, chociaż mamy geografię z dyrektor szkoły i muszę przyznać, iż mnie to trochę przeraża! Mieliśmy już dzisiaj lekcję z nauczycielem od szkolenia wojskowego, i na prawdę jestem tym podekscytowana, a szczególnie tym kiedy będziemy mieli lekcje z tego w praktyce. Szkoła do której teraz chodzę jest na pierwszy rzut oka bardzo zawiła w korytarzami, gdzie łatwo się pogubić.. Faktycznie tak mi się wczoraj wydawało, ale jak dzisiaj tak pozwiedzaliśmy to nie okazało się tak źle, chociaż klas jest ok. 320. Jak nie więcej. Dzisiaj rano chyba pierwszy raz po za wycieczkami szkolnymi jechałam autobusem, możecię się śmiać, ale zawsze przedtem jeździłam autem i nie miałam jakoś potrzeby, żeby jechać gdzieś autobusem. Jednak wsiadłam do tego co było trzeba, i wróciłam też bez problemu, chociaż w drodze powrotnej całą drogę praktycznie było trzeba stać, bo nie było już miejsc do siedzenia. Mam nadzieję, że jutro będzie już ładna pogoda, a nie to co dzisiaj- deszcz, deszcz, deszcz.
Zostawiam Wam jeszcze zdjęcia, które zrobiłam po apelu :)
Instagam:<klik>
Tumblr:<klik>
Kontakt: pollypolly217@gmail.com

A jak Wasz początek roku? Jesteście zadowoleni z jego początku czy raczej nie? :)
Piszcie pomysły na nowe posty!

Do następnego, Ave! ~Polly.

4 komentarze:

 1. U mnie tez klasa wydaje się fajna, i w szkole czasami tez sie mozna zagubic, chociaż jest o wiele mniej klas niż u ciebie ;) Powodzenia!
  alwaysandforeverjustme.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie jest ta sama klasa (2 gim), ale bałam się tego powrotu do szkolnej rutyny, ale niepotrzebnie bo całkiem dobrze mi idzie!:)

  different-view-of-the-life.blogspot.com - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo interesujący blog .. Zapraszam do siebie i liczę na miły komentarz ;)

  http://modnie-z-nami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam tą samą klasę. :)

  little-jay999.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!