środa, 18 lutego 2015

I Believe in Karma. And She is a Bitch.

Cześć!
Jak pewnie zauważyliście po raz kolejny zmienił się wygląd bloga. Postanowiłam sama stworzyć swój nowy nagłówek i usunąć gotowy pobrany szablon. Szczerze mówić, o już nie mogłam na niego patrzeć i denerwowało mnie, że nie mogę niektórych rzeczy poustawiać po swojemu, ponieważ były już wbudowane na stałe. Tak czy inaczej, teraz zrobiłam wszystko po swojemu i tak jak mi się podoba.
Przechodząc to tytułu dzisiejszego posta... "Wierzę w karmę. I ona jest suką".  Macie czasami takie wrażenie, że nic nie dzieje się bez powodu? Że gdy zrobisz coś dobrego, to do Ciebie wraca, a gdy postąpisz źle, obrywasz nie raz nawet dwukrotnie? To jest właśnie karma. Dobre rzeczy = Dobre rzeczy, złe rzeczy = złe rzeczy. Karmę może spotkać ludzi na co dzień, i na pewno dużo razy dotknęła każdego z nas. Jedno jest pewne- Jesteś chamski?  Na pewno obróci się to przeciwko Tobie. Sądzę, że nasze życie to zaplanowany schemat, który każdy z nas ma ułożony i musi przez niego przejść. Nic nie dzieje się przypadkiem. Ludzi których spotykamy na swojej drodze, to też nie przypadek. Nawet jeśli zdarzają się rzeczy typu wypadek, śmierć , to najwyraźniej tak musiało być...  A wy wierzycie w Karmę? 

4 komentarze:

 1. świetny post i cudowne zdjęcia ;)
  zapraszam do mnie, jeśli spodoba Ci się mój blog zaobserwuj, na pewno się odwdzięczę :))
  http://xblueberrysfashionx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja może niekoniecznie wierzę w Karmę, ale coś jest w tej powracającej do nas dobroci lub złości :)

  matrelsy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczerze to nie wierzę w Karmę, ale... zgodzę się z tym, że czasami zdarza się, że wracają do nas dobre/ złe rzeczy

  claudine-bloog.blogspot.com --> kliknij!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wierzę w karmę , ale jak czasami wszystko zaczynać się walić to pomyślę o niej. Świetnie wyszedł ci ten nagłówek. Bardzo oryginalny blog ;)

  http://przyszlosczapisanawterazniejszosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!